Συμβασιούχοι ΥΠ.ΠΟ.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συμβασιούχοι ΥΠ.ΠΟ.

Ανοικτό forum συζητήσεων για θέματα που αφορούν τους έκτακτους υπαλλήλους του Υπουργείου Πολιτισμού.
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 πάγωμα παλαιών αγωγών

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aggelina




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009
Τόπος : ΠΑΤΡΑ

πάγωμα παλαιών αγωγών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πάγωμα παλαιών αγωγών   πάγωμα παλαιών αγωγών Icon_minitimeΤετ 2 Δεκ - 22:13

Από το γραφείο του Νικολουτσόπουλου μου απάντησαν πως οι αγωγές μας έχουν παγώσει και δεν υπάρχει προς το παρόν κάτι νεότερο. Δεν πιστεύω πως θα κινηθούν νέες διαδικασίες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

πάγωμα παλαιών αγωγών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πάγωμα παλαιών αγωγών   πάγωμα παλαιών αγωγών Icon_minitimeΠεμ 3 Δεκ - 8:03

ω ναι, θυμαμαι τότε ειχα σκεφτεί να τα δώσω και εγω (πόσα ήταν? 100Κ δρχ δεν θυμάμαι) αλλα μετά από ώριμη σκέψη δεν το έκανα...

γενικά είμαι απογοητευμένος και απο τους δικηγόρους, συναρτήση πάντα της ταχύτητας με της οποίας κινούνται όλα ( η ταχύτητα χελώνας είναι υπερηχιτική)

το μόνο που ίσως κινηθεί είναι το αναδρομικό επίδομα των 176 ευρώ, και αυτό με κάθε επιφύλαξη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://yppo.forumgreek.com
 
πάγωμα παλαιών αγωγών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Συμβασιούχοι ΥΠ.ΠΟ. :: Θέματα Συμβάσεων :: Ασφαλιστικά μέτρα - Αγωγές-
Μετάβαση σε: