Συμβασιούχοι ΥΠ.ΠΟ.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συμβασιούχοι ΥΠ.ΠΟ.

Ανοικτό forum συζητήσεων για θέματα που αφορούν τους έκτακτους υπαλλήλους του Υπουργείου Πολιτισμού.
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Συμπαράσταση ΣΕΑ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aggelina




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009
Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Συμπαράσταση ΣΕΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συμπαράσταση ΣΕΑ   Συμπαράσταση ΣΕΑ Icon_minitimeΠαρ 27 Νοε - 8:35

Αρχικά θέλω να συγχαρώ τον admin για την πρωτοβουλία αυτή. Πιστεύω πως θα μας βοηθήσει πολύ.
Ήρθε στην Υπηρεσία μου με mail ανακοίνωση συμπαράστασης του ΣΕΑ στους συμβασιούχους. Δεν πιστεύετε πως θα έπρεπε να συντονίσουμε τους προισταμένους μας να επισκεφτούν οι ίδιοι τον υπουργό να εκθέσουν την κατάσταση και να διαμαρτυρηθούν; Πιστεύω πως θα υπάρξει προθυμία από μέρους τους για μια τέτοια κίνηση. Άλλο στα χαρτιά και άλλος ενώπιος ενωπίω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Συμπαράσταση ΣΕΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμπαράσταση ΣΕΑ   Συμπαράσταση ΣΕΑ Icon_minitimeΠαρ 27 Νοε - 9:07

aggelina έγραψε:
Αρχικά θέλω να συγχαρώ τον admin για την πρωτοβουλία αυτή. Πιστεύω πως θα μας βοηθήσει πολύ.
Ήρθε στην Υπηρεσία μου με mail ανακοίνωση συμπαράστασης του ΣΕΑ στους συμβασιούχους. Δεν πιστεύετε πως θα έπρεπε να συντονίσουμε τους προισταμένους μας να επισκεφτούν οι ίδιοι τον υπουργό να εκθέσουν την κατάσταση και να διαμαρτυρηθούν; Πιστεύω πως θα υπάρξει προθυμία από μέρους τους για μια τέτοια κίνηση. Άλλο στα χαρτιά και άλλος ενώπιος ενωπίω...

Συμφωνώ απολύτως, είναι διαφορετικό να βλέπεις ένα νούμερο και διαφορετικό να κοιτάς τον κόσμο που απολύεις στα μάτια. Εδω στην Αθήνα προσπαθούμε συνεχώς για επαφές αλλά τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα. Ο βασικός σκόπελος είναι το νομοσχέδιο της Κυβέρνησης. Χρειάζεται πολιτική απόφαση που θα πρέπει να ρυθρμίσει συνολικά το ζήτημα των συμβασιούχων στο ΥΠ.ΠΟ.

Πολλούς χαιρετισμούς στην Πάτρα, πολύ χαίρομαι που αυτό το podium επικοινωνίας μπορεί να εξυπηρετήσει όλη την ελλάδα και όχι μόνο τοπικές ομάδες συναδέρφων !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://yppo.forumgreek.com
 
Συμπαράσταση ΣΕΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Συμβασιούχοι ΥΠ.ΠΟ. :: Θέματα ανά ειδικότητα :: Αρχαιολόγοι-
Μετάβαση σε: